Rotatif Kredi

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemi Nasıl Kullanacağım?

Sistem tek şekilde kullanılmaktadır. Size verilen kullanıcı kodu ve parola sayesinde sistem girişi yapılmaktadır. Üye olmak için tıklayın kısmını tıkladıktan ve gerekli kısımları doldurduktan sonra ödeme şekli karşınıza çıkmaktadır.Ödeme yapıldtıktan birgün sonra sistem tarafınıza kullanıma açılmaktadır.Sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve parola sayesinde sistem girişi yapılmaktadır. Hesaplayacağınız banka sayısı maksimum 5 adettir. 5 adetten fazla banka için ilave kullanıcı kodu ve parola satın alınması gerekmektedir. Sisteme giriş yapıldıktan sonra sistem kapanan kredilerin ve kullanılan kredilerin valörlerini de dikkate alarak, en kolay şekilde gün gün hesaplama işlemi yapmanıza yardımcı olur. Sistem üzerinde tüm günlerin girişi yapıldığında en son Hesapla tuşuna basılır. Sistem hesaplama işlemini yapacaktır. Tüm girişler yapıldıktan sonra hesapla tuşuna basılması önemlidir. Sevhen hesapla tuşuna basan müşterilerimizin tarafımızı arayarak kilit kaldırma işlemi yapması gerekmektedir. Tüm bu işlemler bittiğinde Söz konusu sayfanın çıktısını alabilir veya mail yoluyla gönderim yapabilirsiniz.

 

Bizim hesaplamaya vaktimiz yok. Biz size hesap hareketlerimizi göndersek sizin hesaplama şansınız var mıdır?

Evet. Bize hesap hareketlerini ve kullandığınız faiz oranını belirtmeniz yeterlidir. Söz konusu işlemler banka başına ücrete tabi olup bir A4 çıktısıyla gün gün hesaplanmış ödemeniz gereken faiz tutarı tarafınıza mail veya faks yoluyla ulaştırılacaktır.

 

Bankalar zaten zor limit açtı. Bankalarla kötü olmaz mıyım?

Sizi Bankalarla karşı karşıya getirmek gibi bir niyetimiz yok. Fakat anlaştığınız faiz oranın dışında bir faiz tutarı ödememelisiniz. Bankaların size ödemeniz gereken faiz oranın dışında daha fazla faiz tutarı talep etmemeleri için mutlaka bu Rotatif kredinin faiz tutarını hesaplamalısınız. Sizin yaptığınız sadece matematik hesabıdır.

 

Bu kredinin faizini sistem üzerinden mi hesaplayacağız?

Evet. Söz konusu sistem en basit şekliyle kolayca hesaplayabilmek için üretilmiştir. Aynı zamanda öğretici özelliğe sahiptir.

 

 

Referanslar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Hakkımızda Rotatif Kredi Nedir?  |  Neden Rotatif? | Rotatif Faiz Hesaplama | Sıkça Sorulan Sorular | Referanslar | Karikatürize | İletişim
Web Tasarımı Valid XHTML Coding Valid CSS 2.1