Rotatif Kredi

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Size Ne Kazandıracak?

Dönem sonu faizini hesaplamak sizin bankayla anlaştığınız faiz oranının dışında (ilave komisyon adı altında) bir faiz ödemesi yapmamanızı sağlayacaktır.Çünkü söz konusu kredinin gün gün hesaplanması gerektiğinden  mevcut durumda Bankaların talep ettikleri faiz tutarları ödenmektedir.Sistemimizi kullanan müşterilerimiz hesaplama işlemini son derece basit bir şekilde gerçekleştirdiklerinden bankalara bir sayfa çıktı alarak ödemeleri gereken faiz tutarını kendileri hesaplayarak bildirmektedirler.Böylece ödemeleri gereken faiz tutarı dışında faiz ödememektedirler.

Ayrıca Bu sistemi kullanan müşterilerimiz geçmişte ödemeleri gereken faiz tutarından daha fazla faiz ödediklerini hesaplayarak farketmişlerdir.Bankalara geçmişe dönük faiz iade talebinde de bulunabilirsiniz.Bizimle çalışmaya başlayan müşterilerimiz anlaştıkları faiz oranı dışında herhangi bir ilave ödeme yapmadıkları için karlılıklarını arttırmaktadırlar.

Bu sistemi kullanan müşterilerimiz ilk dönem faizlerini hesapladıklarında gelecek dönemleri de doğru faiz tutarının ödenmesi konusunda güvenceye alırlar.Konuyla ilgili hazırlanan karikatürleri karikatürize bölümünde inceleyebilirsiniz.

Rotatif Finansal Danışmalık ile  çalışan her müşterinin logosu referanslar sayfamıza ilave edilecektir.Böylece sitemizin referanslar kısımını ziyaret edenler  bizimle çalıştığınızdan dolayı ilave komisyon talep etme konusunda daha çekimser davranacaklardır.

Bankalarla anlaştığınız faiz oranın doğru olup olmadığını ancak bu kredi türünün faizini hesaplayarak tespit edebilirsiniz.

Söz konusu kredinin kullandırım aşamasında bankalar tarafından çeşitli operasyonel hatalar da yapılmaktadır.Bu hatalar ancak faiz tutarı hesaplandığında ortaya çıkmaktadır.

Kar marjlarının çok düştüğü günümüz Türkiye’sinde, Bankacılık işlemlerine ödenen komisyonlar firma bilançolarında ciddi gider olarak karşımıza çıkmaktadır.Bu giderlerin minimum düzeylere çekebilmek firmamızın başlıca hedefidir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Hakkımızda Rotatif Kredi Nedir?  |  Neden Rotatif? | Rotatif Faiz Hesaplama | Sıkça Sorulan Sorular | Referanslar | Karikatürize | İletişim
Web Tasarımı Valid XHTML Coding Valid CSS 2.1